Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Motocykly Čechie – Böhmerland se opět sjíždí do Šluknovského výběžku

Již poosmé proběhne v sobotu 2. září od 9.00 hodin na Křinickém náměstí v Krásné Lípě mezinárodní sraz majitelů „superdlouhých“ motocyklů Čechie-Böhmerland.
Motocykly, které se až do druhé světové války vyráběly v Krásné Lípě a také v Kunraticích u Šluknova, vyrazí tento den po osmé hodině z Doubice a okolo deváté zavítají do Krásné Lípy, kde mají program až do jedenácté hodiny. V okolí místního náměstí je připravena např. „časovka“ nebo různé „předváděčky.“
Přibližně v jedenáct hodin se poté celá kolona historických motocyklů vydá na okružní jízdu Šluknovským výběžkem přes Jiřetín, Varnsdorf, Rumburk, Jiříkov, Šluknov, Kunratice, Brtníky, Vlčí Horu a Kyjov zpět do Doubice. Na Křinickém náměstí v Krásné Lípě však zábava s odjezdem posledního motocyklu v jedenáct hodin rozhodně nekončí, protože pořadatelé z krásnolipské radnice připravili pro diváky a účastníky srazu také zajímavý doprovodný program. Ten začíná hned od 11.00 hod., kdy zde vystoupí populární Josef Zíma, a na jednu hodinu je poté připraveno vystoupení skupiny Nova Mix, které je naplánováno až do večerních hodin.
Po celou dobu těchto akcí je pro každého připraveno také občerstvení a další atrakce pro „malé i velké.“

Tisk Tisk | E-mail E-mail