Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburské noviny již potřetí získaly ocenění firemní médium roku

Rumburské noviny již potřetí za sebou získaly první místo v celorepublikové soutěži Firemní médium roku. Porotci z řad specialistů v oblastech komunikačních nástrojů a designu posuzovali strukturu článků, komunikativnost a důvěryhodnost informací či jazykovou úroveň obsahu. Hodnotili rovněž kompozici strany, úroveň výtvarného sdělení, kontext se soudobým výtvarným trendem, typografii, práci s fotografiemi a ilustracemi nebo adjustaci a kvalitu tisku. V odborné porotě letos zasedli za TypoDesignClub Karel Haloun a Petr Krejzek, za Komoru PR její předseda Mikoláš Černý, publicista a komentátor Mf Dnes Vladimír Kučera, za pořadatele Ivo Slavík z Dynamic Relations a Jiří Fiedor z agentury GoodCom. Ten vysoce hodnotil Rumburské noviny po textové i grafické stránce a vyjádřil přesvědčení, že dosahují evropské úrovně.
Díky precizní práci grafika Martina Reina a kvalitní práci tiskařů ze Střední odborné školy mediální grafiky a polygrafie Rumburk jsou Rumburské noviny kvalitním a reprezentativním médiem Města Rumburk.

Pánové, děkuji Vám!
Rumburské noviny byly i v tomto roce vyhlášeny nejlepším firemním médiem roku České republiky. Ani jednou to nebylo jednoduché vítězství, ale letos byli naši soupeři opravdu dobří a tvrdě nám dýchali za krk. O to více nás tento úspěch těší. Pro mě však více než diplomy, tituly a ocenění je odměnou spolupráce s lidmi, jejichž odbornost, kvalita a poctivost v práci stojí za úspěchem Rumburských novin. Bez nich by Rumburské noviny nebyly tím, čím dnes jsou. Děkuji tedy grafikovi Martinovi Reinovi, mistrům tiskařům ze Střední odborné školy mediální grafiky a polygrafie Rumburk pánům Petrovi Ryšánovi, Martinovi Štěpánkovi, Ladislavovi Kočímu a Františkovi Pavlíkovi za skvělou spolupráci a za trojnásobný úspěch Rumburských novin. Je pro mě radostí s vámi spolupracovat.

Gabriela Doušová 
redaktorka Rumburských novin

Tisk Tisk | E-mail E-mail