Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Dům kultury v Rumburku se po rekonstrukci otevřel veřejnosti

kulturak17

Dva roky čekali divadelníci, návštěvníci i představitelé města na gong, který ohlásí začátek představení v nově zrekonstruovaném Domě kultury Rumburk. Po dlouhých měsících se konečně dočkali. Nová životní etapa tohoto kulturního stánku byla zahájena skvělým divadelním představením slavných anglických dramatiků Raye Cooneye a Johna Chapmana „Teď ne, darling“, které uvedl Divadelní soubor Domu kultury Rumburk.
Novotou vonící, moderně a útulně zařízené a vybavené prostory kulturního domu, společně se skvěle předvedenou komedií rumburskými ochotníky bylo pro první návštěvníky velice milým a příjemným zážitkem. Ti byli přivítáni v novém multifunkčním sále, který slouží jako divadelní sál, nebo jako kino, starostou města Ing. Jaroslavem Sykáčkem a ředitelkou Domu kultury Rumburk Helenou Menšíkovou.
Rekonstrukce domu kultury si vyžádala 73 milionů korun, z toho rovných 50 milionů se podařilo místostarostovi Darku Švábovi pro město Rumburk sehnat ze tří státních dotací.

socdemsjezd

Ředitelka Domu kultury Rumburk paní Helena Menšíková a starosta města Ing. Jaroslav Sykáček zahájili novou éru tohoto kulturního stánku. Foto: md

Tisk Tisk | E-mail E-mail