Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Poradenské centrum pro podnikatele můžete navštívit již i v Rumburku

Nové Poradenské centrum pro podnikatele funguje v Krásné Lípě již od 1. července a od 1. září došlo k rozšíření jeho služeb. Tutéž službu je možno využít každý sudý týden v úterý od 8.00 do 9.00 hodin také v prostorách úřadu práce v Rumburku na Lužickém náměstí, kde je poskytováno bezplatné poradenství.
Centrum je zaměřeno na konzultace, poradenství a pomoc při zpracování projektových žádostí o dotace z Evropské unie a při administrativě projektu, který obdržel dotaci. Současně je zde možné konzultovat založení vlastní živnosti a definování vlastního podnikatelského záměru. Určeno je pro zájemce o podnikání, živnostníky a malé podnikatele v regionu Českého Švýcarska.
Poskytnutí poradenství je podmíněno realizací podnikatelského záměru v širším regionu Českého Švýcarska a jeho šetrností vůči životnímu prostředí. Prioritní jsou záměry v oblasti cestovního ruchu nebo ochrany životního prostředí, a dále ty, jež povedou ke zvýšení počtu pracovních míst.
Služby jsou poskytovány „na míru“ a individuálně. Jejich financování je zajištěno z Evropského sociálního fondu v rámci projektu Komunitní centrum Českého Švýcarska.

Tisk Tisk | E-mail E-mail