Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Chcete se naučit umění obrany, stát se kvalitním bojovníkem?

Nyní máte možnost navštěvovat kurz sebeobrany a bojového umění bez nutnosti členství a zkoušek. Výuka je založená na individuálním přístupu ke každému jednotlivci.
Techniky jsou uzpůsobeny speciálně pro výuku reálné sebeobrany – jednoduché, lehce osvojitelné a účinné. A aby byly naučené techniky použitelné na ulici ve stresové situaci, je do výuky zahrnut nácvik komunikačních dovedností, psychologie a taktiky jednání v krizových situacích.
Výuka je založená na principech Wing Tsun a Blitzdefence, obohacená o prvky boxu a jiných stylů.
Wing Tsun je čínské bojové umění, které bylo vyučováno jako tajný rodinný styl. Svět se s ním seznámil až v sedmdesátých letech prostřednictvím jednoho z největších bojovníků – Bruce Leeho.
Vyučovaná sebeobrana není založená na pevně stanovených a stereotypně vypilovaných kombinacích, ale staví na spontánních reakcích obránce na podněty útočníka. Je účinná i bez použití hrubé síly a akrobacie a jako jedna z mála typů sebeobrany je vhodná i pro ženy. Díky spojení sebeobrany s kompenzačními a uvolňovacími cviky dochází k rozvoji a upevnění jak fyzického, tak psychického zdraví.
Výuka začne 10. 10. 2006 v 18.00 hod. v tělocvičně ZŠ Tyršova ul. v Rumburku (nad rock klubem). Pravidelná výuka bude probíhat vždy v úterý od 18.00 hod. Bližší informace na tel. 737 233 943.

Tisk Tisk | E-mail E-mail