Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Píšete nám…

Vážený pane Rokosi,
po přečtení Vašeho článku v rubrice „Píšete nám“ v Rumburských novinách č. 17 ze dne 14. 9. 2006 jsem se rozhodla uvést některé okolnosti, které uvádíte lživě a zkresleně, na pravou míru.
V článku píšete, že firma Ratio porušuje zákon nedodržením zákonné lhůty na vyřízení reklamace a dále uvádíte, že Česká obchodní inspekce (ČOI) rozhodla ve Váš prospěch a uznala Váš nárok jako opodstatněný.
ČOI opravdu zahájila řízení, ovšem 22. 9. 2006 rozhodla, že není důvod k pokračování správního řízení, neboť firma Ratio postupovala řádně v souladu s reklamačním řádem a v žádném případě nepochybila. Vámi reklamovaný přístroj byl totiž v naprostém pořádku. Není pravým důvodem Vaší reklamace skutečnost, že na stejný výrobek běžela slevová akce a mohl jste ušetřit 500 Kč v případě vrácení peněz?
Přestože jsme se snažili Vám ve všem vyhovět a řešit Vaší reklamaci dokonce dvakrát, i když byl výrobek bez závad, hrubými výrazy jste napadal zaměstnance OD Ratio a šířil jste prostřednictvím novin nepravdivé informace. Věříme, že naši zákazníci se nedají ovlivnit Vaším dopisem a dále budou navštěvovat náš obchodní dům Ratio.

Mgr. Gabriela Čílová 
jednatelka společnosti Ratio Rumburk s.r.o.

Tisk Tisk | E-mail E-mail