Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

S T-klubem za 50 Kč do Babylonu

Krásná Lípa • V neděli 1. října tohoto roku uspořádal nízkoprahový krásnolipský T-klub společně se ZŠ Krásná Lípa celodenní výlet do libereckého Centra Babylon.
Poznávací výlet obsahoval čtyři hodiny v místním aquaparku, výborné, téměř nekonečné pohoštění formou švédských stolů se šesti druhy hlavních jídel, množstvím příloh, nápoji, salátovými mísami i zmrzlinou a závěrečnou dvouhodinovou prohlídku interaktivního muzea poznávání, které nabízí nepřeberné množství unikátních exponátů pro „rozšíření obzorů.“
Díky kombinaci dotačních příspěvků od liberecké Nadace Euronisa, u které jsme uspěli s projektem „S T-klubem za poznáním“, Nadace Škola hrou, která pomáhá s pobyty dětských skupin v Babylonu, a také díky úspěšné spolupráci T-klubu, krásnolipské ZŠ a radnice jsme mohli výlet v celkové hodnotě téměř 500 Kč na jednoho účastníka nabídnout dětem za více než přijatelných 50 Kč.
Zejména tato atraktivní cena přispěla k tomu, že vlak do Liberce byl téměř celý „náš,“ protože na výlet vyrazilo třicet dětí.
Všem výše zmíněným institucím děkuji za podporu, dětem za účast a manželům Hankovým ze Zátiší za spolupráci a pomoc.

Jan Fiala
T-klub Krásná Lípa

Tisk Tisk | E-mail E-mail