Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

TUR opět pořádá Česko-německé jazykové kurzy

V rekreačním středisku HOPO v Horním Podluží pořádá společnost TUR ve dnech 11. – 12. listopadu a 25. – 26. listopadu 2006 jazykový česko – německý kurz pro začátečníky i pokročilé. Hlavním tématem letošních kurzů je Využití krajiny (zemědělství), kultura a sociální oblast.
O těchto víkendech spojíte příjemné s užitečným – odpočinete si a navíc si rozšíříte své znalosti jazyka sousedů a ještě získáte plno přátel. Výuka v malých skupinách je ideální formou pro to, abyste překonali případné obavy a začali konverzovat.
Setkání začíná v sobotu v 9.00 hodin. Cena kurzu je 1.400,- Kč, v ceně je zahrnuta výuka s lektory, podklady pro výuku, stravování a ubytování. V sobotu se opět můžete těšit na společný výlet; přizpůsobíme se počasí, ale přesto si přivezte vhodnou obuv a oblečení. Večer budeme trávit společným kulturním programem.
Ubytování je v příjemném prostředí, v přátelské atmosféře, a jak mnozí z Vás už zjistili, provozovatelé HOPO (členové TURu) se o nás starají jako o vlastní a díky výborné kuchyni se Vám ani nebude chtít jet domů.
V případě dotazů se můžete obracet na Libuši Hlinkovou, tel.: 412 336 291, e-mail: krecany@volny.cz

Za Společnost pro trvale udržitelný rozvoj Šluknovska (TUR)
Libuše Hlinková

Tisk Tisk | E-mail E-mail