Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Bezplatné vzdělávací kurzy navštíví v Krásné Lípě týdně na 150 lidí

Krásnolipské komunitní centrum poskytuje zdarma 16 krátkodobých jazykových a počítačových kurzů pro zájemce z Krásné Lípy a okolí. Každý absolvent kurzu získá po jeho skončení osvědčení o absolvování. Získané znalosti pomohou absolventům kurzů rozšířit si vzdělání a lépe si najít práci. Lidé s nízkým vzděláním tím mohou doložit zájem o zvýšení kvalifikace, starší lidé tím ujistí své zaměstnavatele, že se chtějí dále vzdělávat a jsou i pro ně stále přínosem. Nezaměstnaní se mohou naučit cizí jazyk či pracovat na počítači, čímž si zvýší šanci na nalezení nového pracovního místa, atd. Kurzy probíhají v komunitním centru během celého dne i v podvečer, denně se zde vzdělává v malých skupinách na 30 osob.
Chcete začít zcela od začátku nebo již nějaké znalosti máte? U jazykových kurzů a kurzů práce na počítači pro vás máme různé úrovně – odstupňované dle vašich znalostí. Od července do října 2006 prošlo kurzy práce s počítačem, asertivity, jazykovými a ostatními kurzy již na 200 osob.
Komunitní centrum bude pro velký zájem tyto kurzy otvírat znovu. Dále připravujeme zcela nové kurzy účetnictví, základů pracovního práva, souboru rukodělných činností a řemesel pro práci z domova a jiné.
Chcete-li se přihlásit do kurzů nebo se o nich informovat, kontaktujte nás na tel. 412 354 841(2) nebo e-mailem na juda@krasnalipa.cz.
Můžete nás také navštívit přímo v Ko-munitním centru v Krásné Lípě, v suterénu budovy městského úřadu (vchod zezadu – z parčíku).
KCČŠ působí v rámci Iniciativy společenství EQUAL ČR. Projekt je financován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

Světla Sedláčková, DiS. 
Projektová manažerka

Tisk Tisk | E-mail E-mail