Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Sportovní areál Českého Švýcarska

Krásná Lípa • Sportovní areál Českého Švýcarska na Pražské ulici v Krásné Lípě zahájil tento týden zimní sezónu. Jeho zaměstnanci připravili zázemí pro sportovce v nainstalované nafukovací hale, kde jsou k dispozici dvě hřiště a kurty s umělým povrchem a nově byla po generální rekonstrukci otevřena i tělocvična sloužící jak potřebám zdejší ZŠ, tak i široké veřejnosti. Ve sportovním areálu lze v zimním období provozovat např. tenis, badminton, minikopanou, nohejbal, volejbal, košíkovou, florbal, házenou nebo ringo a další sporty. K dispozici je také doplňkové vybavení a služby. Samozřejmostí je možnost občerstvení nebo zapůjčení sportovních potřeb, součástí areálu jsou i toalety, sprchy a šatny.
Ceny pronájmu jednotlivých hřišť a kurtů začínají na 120 Kč za hodinu ve všední dny dopoledne a vrcholí částkou 160 Kč za jednu hodinu o víkendu. Součástí ceníku jsou různé slevy, permanentky apod. Bližší informace o službách areálu jsou k dispozici na www.krasnalipa.cz.
Výstavba sportovního areálu v Krásné Lípě je součástí investičního projektu Centrum Českého Švýcarska, na který získala radnice dotace z EU i státního rozpočtu ČR v celkové výši přes 160 milionů Kč.

Tisk Tisk | E-mail E-mail