Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Poděkování

Oblastní výbor KSČM v Rumburku děkuje všem našim voličům a sympatizantům za účast a hlasy, které věnovali naší volební straně ve volbách do městského zastupitelstva.

 

Občanská demokratická strana Šluknovsko děkuje všem svým voličům za podporu v komunálních volbách 2006.

Zdeňka Králíčková
manažerka ODS Šluknovsko

 

Vážení občané města Rumburka, dovolte, abych jménem svým a jménem kandidátky ODS poděkoval za vaši účast v letošních komunálních volbách. Zvláště bych chtěl poděkovat voličům, kteří se rozhodli dát svůj hlas naší kandidátce a tím vzít za své náš volební program.

Radek Engl

 

Vážení občané města Rumburka, přijměte, prosím, ode mne poděkování za sebe i za celou kandidátku ČSSD, která zvítězila v letošních komunálních volbách právě díky vašim hlasům. Velice si vážíme i velkého množství preferenčních hlasů, kdy poprvé v novodobé historii města přesáhly hranici 1500 hlasů na jednoho kandidáta. Vaše důvěra nás zavazuje a uděláme vše pro to, abychom ji nezklamali.

V úctě
Ing. Jaroslav Sykáček
starosta města

 

SZSP děkuje všem rumburským občanům, kterým není život v našem městě lhostejný a kteří nás podpořili svými hlasy v komunálních volbách. Sdružení pro zdraví, sport a prosperitu není politická strana a do komunálních voleb vstoupilo poprvé. Naše kandidátka byla v Rumburku v průměru nejmladší věkem (41,7 let) a s největším zastoupením žen (43,5 %). V zastupitelstvu města nás budou reprezentovat Bronislava Nedvědová a Mudr. Karel Strachoň, kteří od Vás získali nejvíce hlasů. Při jednáních zastupitelstva budou prosazovat plnění našeho volebního programu a o výsledcích Vás budou společně s dalšími kandidáty SZSP informovat na stránkách Rumburských novin.

Za SZSP
L.S.

Tisk Tisk | E-mail E-mail