Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

První Eurosalon ve Šluknovském výběžku

Krásné modelky, šarmantní barmani, opravdoví profesionálové na poli krásy a módy, to vše doprovázelo udělování titulu Eurosalon Wella pro Salon Hany Hüblerové ve Varnsdorfu.
Společnost Wella tento titul propůjčuje kadeřnickým salonům, které splňují náročné požadavky na kvalitu a profesionalitu. Do dnešního dne bylo takto označeno 14 salonů v celé České republice, Salon Hany Hüblerové jako třináctý. Titul osobně udělil generální ředitel společnosti Wella pan Jiří Bukáček. V zákulisí prozradil, že ho bohatý program večera příjemně překvapil. A bylo se skutečně nač dívat. Modelky oblékal známý stylista Dušan Chrástek, který obléká například 1. zprávy na Primě nebo také první dámu paní Livii Klausovou. Nechyběla ani známá vizážistka Linda Wasermandlová z pořadu Vypadáš skvěle.
Titul Eurosalonu je příjemný, ale nebýt věrných a pravidelných zákazníků, kterých si velmi vážíme, tohoto titulu bychom nedosáhli. Tímto bych všem moc ráda poděkovala,“ řekla ke svému dalšímu úspěchu v krátké době Monika Hüblerová, mezinárodní vicemistryně v make-upu tohoto roku.

salon21

 Jedinečnou událost přijeli do Varnsdorfu podpořit (zprava) vizážistka Linda Wasermandlová a stylista Dušan Chrástek. Foto: ene

Tisk Tisk | E-mail E-mail