Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Dům dětí a mládeže Rumburk

  • zve nové členy od 7 do 15 let do kroužku lukostřelby. Víte, že jeho vedoucím je člověk, který skončil na letošním mistrovství republiky v bojové a lovecké lukostřelbě na 5. místě a v jedné z kategorií byl v loňském roce dokonce Mistr republiky? Tak od něj se určitě můžete hodně naučit a dozvědět. Jestli máte zájem, čekáme Vás v tělocvičně DDM každý pátek od 15.00 hodin. Vezměte si přezůvky, případně vlastní luk a přijďte mezi nás.
  • otevřel v letošním roce kroužek pro malé milovníky pejsků s názvem Psí škola HAF. Máte-li o činnost v kroužku zájem, navštivte DDM vždy v pondělí od 16.00 hodin a popovídejte si s jeho vedoucí, která je zároveň pracovnicí v záchytných kotcích v Rumburku. Určitě je to ten pravý člověk na zodpovězení všech vašich otázek kolem chovu a výcviku vašich čtyřnohých kamarádů.
  • provozuje každé pondělí od 17.00 do 18.00 hodin nový kroužek country tanců pro rodiče s dětmi od 5 do 12 let. Jestli se Vám country tance líbí, neváhejte a přijďte se (třeba nezávazně) na schůzku podívat.
Tisk Tisk | E-mail E-mail