Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Krásná Lípa chystá Centrum Českého Švýcarska II

V současné době v Krásné Lípě finišují práce na obřím investičním projektu „Centrum Českého Švýcarska“ za více než 160 mil. Kč. Zatímco tento projekt, hrazený z největší části z „evropských“ peněz, probíhá v plném pracovním nasazení, chystá se v Krásné Lípě jeho pokračování, finančně ještě náročnější. Vedení města v těchto dnech intenzivně pracuje na přípravách projektu „Centrum Českého Švýcarska II“. Jeho součástí by mohlo být zatím šest stavebních akcí: rekonstrukce náměstí a okolních ploch, nová sportovní hala vedle základní školy, kemp, motel, penzion a také další rozšíření cyklostezek ve městě i okolí.
Naším dlouhodobým cílem je, aby se Krásná Lípa stala turisticky atraktivní oblastí a většina našich projektů k tomuto cíli jasně směřuje,“ říká starosta města Zbyněk Linhart, který je již dvanáct let hlavní postavou při přípravách a realizaci krásnolipských investičních projektů. Za tři uplynulá volební období se radnici podařilo získat přes 500 mil. Kč z nejrůznějších národních, evropských i světových dotačních zdrojů.
Jistě i tato skutečnost přispěla k drtivému volebnímu vítězství Sdružení 2006 se Zbyňkem Linhartem v čele, sdružení získalo přes 75 % všech hlasů krásnolipských voličů.

Tisk Tisk | E-mail E-mail