Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Nové kurzy otevřou cestu zájemcům o práci v cestovním ruchu

Krásnolipské poradenské centrum připravilo nové rekvalifikační kurzy pro všechny, kdo chtějí profesně působit v oblasti cestovního ruchu, zejména jako projektoví manažeři, průvodci v chráněných územích nebo pracovat v informačních střediscích a cestovních kancelářích zejména v regionu Národního parku České Švýcarsko, Šluknovského výběžku a Děčínska.
Kurzy jsou připravovány v rámci projektu Komunitní centrum Českého Švýcarska ve spolupráci s Úřadem práce Rumburk, budou však určeny i zájemcům z řad široké veřejnosti a probíhat budou v Krásné Lípě. Všechny otevírané kurzy získaly akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Podrobnosti o kurzech naleznete na http://www.ceskesvycarsko.cz /ops/celozivotni-vzdelavani/. Podmínkou pro přihlášení do všech vypsaných kurzů je ukončené středoškolské vzdělání.
Kurzy jsou zdarma pro účastníky zaregistrované na úřadu práce (kurz je organizován ve spolupráci s Úřadem práce Rumburk), pro účastníky z řad veřejnosti se bude vybírat pouze motivační poplatek 1000 Kč, který bude účastníkovi vrácen po úspěšném dokončení kurzu.

Pracovník informačních středisek a cestovních kanceláří
Kurz je určen všem zájemcům, kteří chtějí profesně působit v oblasti cestovního ruchu, konkrétně v informačních střediscích a cestovních kancelářích (zejména v regionu Národního parku České Švýcarsko, Šluknovského výběžku a Děčínska). Bude otevřen v termínu leden – březen 2007.

Pracovník regionální turistiky v chráněných územích
Kurz je určen všem zájemcům, kteří chtějí profesně působit v oblasti průvodcování v chráněných územích, je specializován na oblast Národního parku České Švýcarsko. Bude otevřen v termínu březen – květen 2007.

Euromanager pro oblast cestovního ruchu
Kurz je určen všem zájemcům, kteří chtějí profesně působit v oblasti rozvoje cestovního ruchu, zejména jako projektoví manažeři. Bude otevřen v termínu září – říjen 2007.

Tisk Tisk | E-mail E-mail