Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Veřejná sbírka „Pozvedněte slabé!“

Nadace EURONISA pořádá již čtvrtý ročník regionální veřejné sbírky „Pozvedněte slabé!“, jejímž cílem je pomáhat týraným, zneužívaným a zanedbaným dětem, zlepšovat a obohacovat život tělesně a mentálně postižených lidí a pomáhat starým, nemocným a opuštěným lidem v jejich každodenním životě.
Výtěžek 4. ročníku sbírky bude věnován Farní charitě Rumburk na projekt „Generační most“, díky kterému se uskutečňují setkání osaměle žijících seniorů s dětmi z rumburského mateřského centra. Dále peníze ze sbírky podpoří zapojení mentálně postižených osob a seniorů z rumburského domova důchodců a ústavu sociální péče do aktivního života.
Veřejná sbírka v ulicích Rumburku se uskuteční 7. prosince za pomoci dobrovolníků ze Střední zdravotnické školy Rumburk. Studenti budou lidem nabízet k prodeji přívěsky se žetonem (30 Kč). Získané prostředky budou předány na jaře následujícího roku vybraným neziskovým organizacím.

Přispívat do této sbírky můžete svojí hotovostí do pokladniček v ulicích měst ve vybraném období nebo bezhotovostně přímo na číslo účtu 705 705 705/2700 (HVB Bank CR)

Tisk Tisk | E-mail E-mail