Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Využijte služeb Podporovaného zaměstnávání na Šluknovsku

Chcete mít motivovaného zaměstnance? Chcete splnit zákonnou povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením? Chcete dát příležitost člověku, který má na trhu práce menší šanci se uplatnit? Pokud ano, pak využijte službu s názvem Podporované zaměstnávání.
Podporované zaměstnávání je služba, která pomáhá lidem se zdravotním či sociálním znevýhodněním najít a udržet si zaměstnání na otevřeném trhu práce v běžném pracovním prostředí. Agentura Pondělí jí ve Šluknovském regionu nabízí od roku 2001, jen za tento rok asistenti agentury pomohli klientům uzavřít zatím 16 pracovně právních vztahů. Našimi klienty jsou přitom lidé s mentálním, smyslovým, tělesným či duševním onemocněním, lidé z ústavů sociální péče i lidé žijící ve svých rodinách.
Agentura bezplatně pomáhá i zaměstnavateli, např. s vyřizováním administrativy při přijetí zaměstnance, se zaučením zaměstnance přímo na pracovišti, s poradenstvím v oblasti legislativy zaměstnávání osob s postižením a při dalších konkrétních potřebách zaměstnavatele.
V Agentuře Pondělí již od loňského října probíhá projekt s hlavním cílem personálně a metodicky stabilizovat službu Podporovaného zaměstnávání, tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Tisk Tisk | E-mail E-mail