Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

SRAS opět připravil v závěru roku pro děti zábavné akce

V posledním týdnu v roce proběhly na sportovních zařízeních města tradiční akce pro děti, které pořádala organizace SRAS.
Výlov vánočních kaprů v plaveckém bazénu pořádá SRAS již 20 let. Letošní výlov proběhl v sobotu 23. 12. a zúčastnilo se jej minimálně 200 dětí, které měly vstup zdarma a ještě byly odměněny sladkostmi v průběhu celého dne. Každou hodinu byl do malého bazénu, ve kterém byla teplota vody pouhých 9°C, vhozen kapr a nejúspěšnější „rybář“ si jej odnášel domů společně s permanentní vstupenkou. Bylo to již tradiční rozloučení zaměstnanců plaveckého bazénu s dětskými návštěvníky a s uplynulým rokem.
Další akce, kterou pořádali na zimním stadionu již tradičně rumburští dobrovolní hasiči společně se Správou rumburských areálů sportu, proběhla poslední sobotu v roce. Byl to již pátý Silvestrovský karneval na ledě, kterého se zúčastnil rekordní počet masek. Všechny děti během celého odpoledne soutěžily a hrály sportovní hry za vydatné pomoci bruslících hasičů a šíleně tlusté princezny v podání Oty Zeisela. Letošní porota nevyhlásila nejlepší masku, protože v tom množství a nápaditosti by to bylo zhola nemožné. A tak všechny masky dostaly odměny ve formě plyšáků a sladkostí. Tradiční občerstvení v podobě svařáku pro rodiče a chutného čaje pro děti zajistili hasiči.

karneval

O dobrou náladu všech soutěžících masek i jejich nesoutěžícícho doprovodu  se postarala šíleně smutná princezna Otto von Zeisel. Foto: SRAS

Tisk Tisk | E-mail E-mail