Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Krásnolipský „repreples“ se vydařil

Krásná Lípa • Již 14. reprezentační ples města Krásná Lípa uspořádali členové Kulturní komise rady města ve spolupráci s pracovníky zdejšího kulturního domu, radnice, technických služeb a mnohými ochotnými dobrovolníky v sobotu 13. ledna.
Tak jako každým rokem, i letos uvítal návštěvníky plesu hned u vchodu malý dárek, tentokrát mohli zájemci volit mezi aperitivem ve formě Becherovky a výborným čokoládovým potěšením Ferrero.
Po inspirujícím předtančení žáků taneční školy manželů Josefových z Varnsdorfu se většina návštěvníků plesu ponořila do rytmu tance za skvělého hudebního doprovodu skupiny Roxel Music a kdo netančil, ten povídal, kupoval lístky do bohaté tomboly nebo využíval služeb baru, ve kterém bylo po celý večer všeho dost.
Součástí plesu byly také různé soutěže, např. o největší náruč (vyhrála Helena Portlová), nejlepší taneční pár (manželé Škodovi) nebo nejkrásnější nohy (Michaela Třísková). V průběhu večera došlo i na losování hlavních cen – televize, DVD přehrávače a stolku pod TV. Celý večer tradičně skvěle a neúnavně moderoval městský zastupitel a zároveň předseda kulturní komise Miroslav Vais, a tak spokojenost s letošním reprezentačním plesem trvala až do jeho ukončení v brzkých ranních hodinách.

Tisk Tisk | E-mail E-mail