Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Cestovní ruch podpoří nové Vzdělávací středisko služeb ve Varnsdorfu

Slavnostního otevření Vzdělávacího střediska služeb se zaměřením na cestovní ruch ve Střední škole služeb a cestovního ruchu ve Varnsdorfu se v pátek 2. února zúčastnila řada významných osobností. Mezi hosty nechyběli starostové měst a obcí Šluknovska v čele s varnsdorfským starostou Josefem Poláčkem, radní Ústeckého kraje Ing. Pavel Kouda a Robert Šatník, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy ÚK Ing. Štěpán Harašta, ředitelka krajského úřadu Mgr. Lýdie Šťastná, senátor Josef Zoser nebo generalkonsul ve Spolkové republice Německo – Sasko Tomáš Podivínský a další hosté. Slavnostního přestřižení pásky se ujal Ing. Pavel Kouda, který pronesl úvodní proslov, v němž zhodnotil přínos projektu pro rozvoj vzdělanosti v regionu.
Poté si hosté mohli celý objekt prohlédnout, pochutnat si na příjemném pohoštění a neformálně diskutovat. Slavnostní přípitek s přáním úspěšné budoucnosti pronesl generalkonsul Tomáš Podivínský.
Vzdělávací středisko služeb Varnsdorf je výsledkem realizovaného projektu SROP financovaného ze Strukturálních fondů EU, státním rozpočtem ČR a Ústeckým krajem.

kouda

Radní Ústeckého kraje Ing. Pavel Kouda zahájil slavnostním přestřižením pásky provoz v nově otevřeném vzdělávacím centru. Foto: rm

Tisk Tisk | E-mail E-mail