Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Mikulášovické informační centrum čeká řada změn

Mikulášovice • Jedno z nejvyhledávanějších informačních středisek v horní části Šluknovského výběžku projde v jarních měsících změnami. Budou se týkat zejména úprav interiéru samotného střediska, ale také přístupové chodby, chodníků, laviček a prostoru před budovou.
Veškeré úpravy by měly zpříjemnit návštěvu informačního centra. Kromě toho dojde i ke zkvalitnění a rozšíření služeb poskytovaných návštěvníkům. Plánuje se zavedení veřejného internetu, faxu a kopírky, novinkou bude i několik nabídek pro turisty fotografy, kteří mívají problém s ukládáním svých nafocených snímků v průběhu dlouhodobější dovolené. Informační středisko bude i nadále intenzivně spolupracovat s o.p.s. České Švýcarsko, Agenturou rozvoje Tolštejnského panství a samozřejmě také s nově zřízeným Regionálním centrem ve Šluknově, které by mělo být páteřním centrem v mikroregionu Sever.
Informační středisko v Mikulášovicích bude letos otevřeno opět po celou letní sezonu, a to od května do října s tím, že na požádání pro větší akce i mimo tyto měsíce. Kromě stabilních prostorů na náměstí v centru města bude fungovat i mobilní stánek, ve kterém budou pracovníci centra nabízet služby a prodej suvenýrů i při vybraných turistických a společenských akcích v regionu. Personál bude v letošní sezoně stejně jako v letech předchozích složen zejména ze studentů, kteří působí v daném oboru a hlavně mají zájem o náš region.

Tisk Tisk | E-mail E-mail