Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

ČSAD Semily vyslyšely nářky cestujících

Nový poskytovaletel dopravní služby na Šluknovsku ČSAD Semily vyslyšel nářky cestujících na nové jízdní řády a některé spoje a část z nich upravil tak, jak si cestující přáli.
Podle Ing. Tomáše Roubička, generálního ředitele ČSAD Semily, a.s. bylo již 4. března obnoveno přímé spojení z Rumburka a Varnsdorfu do Ústí nad Labem. Z Rumburka odjíždí autobus v pracovních dnech v 6.10 a v 9.30 hod., v neděli a ve svátek ve 13.30 hod. Z Varnsdorfu bude odjíždět autobus v pracovních dnech ve 12.30 hod., v neděli a ve svátek v 16.30 hod. Z Ústí n. L. bude autobus odjíždět v pracovních dnech v 8.35, 12.35 a ve 14.35 hod. do Varnsdorfu, v neděli a ve svátek v 18.20 hod. do Varnsdorfu a v 17.30 hod. do Rumburka.
ČSAD Semily, a.s. také prodlužují termín pro získání čipové karty v pořizovací ceně 50 Kč, a to až do konce března. Je to reakce na zvýšený zájem o tuto službu. Cestující při placení jízdného kartou získá pětiprocentní slevu a v případě jejího použití na stálé trase v průběhu 15 dnů získává 10. jízdu zdarma. Žádanku pro vydání čipové karty získá u našich řidičů nebo přímo v informační kanceláři vedle AN Varnsdorf. Od 1. 4. 2007 bude pořizovací cena čipové karty zvýšena na 130 Kč. Ke změně také došlo na lince Dolní Poustevna – Varnsdorf – Liberec. Spoj s odjezdem v 6.00 hod. z Dolní Poustevny a v 7.30 hod. z Varnsdorfu je veden z Liberce přes Jablonec nad Nisou a Železný Brod do Semil. Vratný spoj bude veden ze Semil a Turnova do Li-berce, kde bude ve 13.05 hod. pokračovat do Varnsdorfu a Dolní Poustevny. ČSAD Semily, a.s. z důvodu změn v jízdních řádech jak k 18. 2. 2007, tak ke 4. 3. 2007 vydají nový knižní jízdní řád v ceně 15 Kč. Vzhledem k tomu, že někteří cestující si již zakoupili knižní jízdní řád platný od 4. 2. 2007, nabízí společnost ČSAD Semily cestujícím výměnu starého jízdního řádu za nový. Pokud cestující při koupi nového vrátí starý jízdní řád v uceleném tvaru, obdrží nový knižní jízdní řád zdarma. Tato výměna se netýká knižních jízdních řádů, vydaných tiskárnou Gall.
Jízdní řády, mapka jednotlivých linek, informace o ceníku a čipových kartách jsou umístěny na internetových stránkách www.csadsm.cz.

Tisk Tisk | E-mail E-mail