Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rumburské Sportlife Centrum zkvalitňuje své služby

Při svých procházkách a cestách kolem restaurace Koupaliště v Rumburku jste si jistě všimli čilého stavebního ruchu a možná jste si položili otázku, cože se tam staví. Pravidelní návštěvníci, mezi které patří zejména sportovní nadšenci a účastníci místní bowlingové ligy, již vědí, že velký sál restaurace a kuchyně byly po dobu přibližně dvou měsíců uzavřeny z důvodu rekonstrukce.
Změny jsou patrné už z pohledu zvenku, ale nejvíce se projevily v interiéru. Strop velkého restauračního sálu se zvedl o jedno patro a byla vytvořena galerie, kde návštěvníci najdou klubo-vé posezení pro mladé, včetně stolních fotbálků, kulečníků, televize a připojení k internetu zdarma. Z galerie vede schodiště do restauračního sálu s tanečním parketem, který zůstal na stejném místě, ale byl opatřen novou osvětlovací a zvukovou technikou. Napravo od hlavního vstupu do restaurace vznikly dva nové prostory. Jedná se o nový restaurační salonek o kapacitě 30 míst určený pro nekuřáky, ze kterého je přístup do školící místnosti s kapacitou 60 míst vybavené moderní projekční technikou. Kuchyně se rozšířila a větší podlahová plocha umožnila zakoupení nového kuchyňského vybavení. Pro hosty restaurace je připraven nový jídelníček a dvakrát týdně se griluje na otevřeném ohni.
Tím ale stavební práce ve Sportlife Centru zdaleka nekončí. Byla uzavřena pouze I. etapa. Ve II. etapě bude dokončen sportovní hotel**, který se nachází uvnitř areálu v blízkosti haly a nabídne kvalitní ubytování za dobrou cenu, a to již od května tohoto roku. Jedná se o přízemní budovu s 10 pokoji vybavenými chladničkou, televizí a přímým vstupem na terasu. Ve III. etapě bude dostavěn hotel***, který návštěvníkům poskytne komfortnější ubytování v pokojích se sociálním zařízením. Patrová budova hotelu je dobře vidět ze směru od Dymníku a těsně přiléhá k zadní části sportovní haly. V přízemí se počítá s posilovnou, kde by měl být i spinning, a saunou. Stavba bude dokončena během letošního léta. V příštím čísle RN se můžete těšit na podrobnější informace o celém areálu včetně fotografií.
Celý projekt je zahrnut do Společného regionálního programu a je dotován Ústeckým krajem a EU. Pevně věříme, že všechny tyto změny k lepšímu přilákají do našeho regionu nové návštěvníky a zároveň zvýší prestiž města Rumburk.

Tisk Tisk | E-mail E-mail