Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Malí rumburští fotbalisté navštívili fotbalový stadion Sparty na Letné

Na pozvání fotbalového klubu AC Sparta Praha, za podpory rumburské pobočky FanClubu Sparty, navštívila přípravka (ročník 1997 a 1996) FK Rumburk AC Spartu Praha. Mladí fotbalisté spolu s trenéry, vedoucími mužstev a některými rodiči na Spartě přivítal Tomáš Křivda, project manager, který spolu s p. Borečkem umožnili nejmladší rumburské fotbalové generaci prohlídku Síně slávy a celého Toyota areálu na Letné. Pro kluky to byl velký zážitek. V tiskovém středisku se na besedě s rumburskými fot-balisty sešel ředitel komunikace Lukáš Přibyl a také trenér „A“ celku Michal Bílek, který ochotně odpověděl na všechny dotazy. Po besedě každému podepsal svoji kartu s fotografií a rozloučil se slovy: „Fotbal je těžká řehole, musí se jí věnovat vše a věřím, že v budoucnu budeme moci někoho z vás v našem fotbalovém klubu uvítat.“
Po občerstvení v nedalekém McDonaldu nás v odpoledních hodinách v tréninkovém centru Sparty na Strahově očekával Jakub Ruml, sekretář mládeže. I zde nám umožnil prohlídku celé tréninkové základny mládeže a dorostu Sparty. Velkou pozornost našim celkům věnovali i domácí trenéři stejných věkových kategorií. V závěru návštěvy byla sehrána přátelská utkání s mužstvy ve stejné věkové kategorii. Při cestě domů vládla velká spokojenost a nadšení, že nás Sparta Praha do Prahy pozvala.
Rádi bychom tímto vedení Sparty Praha poděkovali nejen za pozvání a veškerou péči, ale i za financování dopravy a nákladů spojených s naší návštěvou.

sparta
Tisk Tisk | E-mail E-mail