Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Správní rada obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko má dva nové členy

V nově renovovaných prostorách tzv. Továrny, neboli Domu volného času se pátek 4. června uskutečnilo 30. zasedání správní rady o.p.s. České Švýcarsko. To bylo významné nejen zajímavým místem setkání, ale především tím, že se jej účastnili dva noví členové správní rady – Mgr. Tomáš Podivínský, generální konzul ČR v Drážďanech a Radek Vonka, náměstek a zástupce hejtmana Ústeckého kraje.
Jedinečně rekonstruovaný objekt bývalé krásnolipské továrny hostil svou historicky první společenskou akci, jíž se účastnili významné osobnosti společenského, politického i regionálního života. Třicáté zasedání správní rady se věnovalo především otázce zápisu na přírodní seznam UNESCO, novým publikačním aktivitám a přípravou na otevření nového sídla společnosti v Domě Českého Švýcarska.
Do příštího zasedání správní rady v říjnu tohoto roku bude ještě jmenován poslední, devátý člen – osobnost politického či podnikatelského dění.
Současná správní rada o.p.s. České Švýcarsko má celkem osm členů. Předseda: PaedDr. Jan Eichler – předseda ZO ČSOP Tilia, ředitel DDM Ústí nad Labem; členové: Mgr. Petr Gandalovič – ministr zemědělství ČR, Ing. Antonín Koláček – člen představenstva Maitrea a.s., Ing. Zbyněk Linhart – starosta města Krásné Lípy, RNDr. Libor Ambrozek – poslanec parlamentu ČR a předseda výboru pro životní prostředí, JUDr. Eva Ruthová – advokátka, Mgr. Tomáš Podivínský – generální konzul ČR v Drážďanech, Radek Vonka – náměstek a zástupce hejtmana Ústeckého kraje.

Tisk Tisk | E-mail E-mail