Šenovské letní slavnosti 2007 – II. ročník

Tištěné noviny 13/2007 | 16. 8. 2007 | Nezařazené

Na začátku prázdnin (5. července) se na šenovském lesním koupališti uskuteční druhý ročník Šenovských letních slavností, jejichž loňská premiéra měla neobyčejný úspěch.
A na co se můžeme těšit letos? Šenovský den bude plný atrakcí jak pro děti, tak pro dospělé. Nebudou chybět skákací hrady, elektrický vláček, kuličkové bazény, vystoupení kouzelníka, jízda na koních, ponících a kočárech a další atrakce a soutěže. Od rána bude hrát živá hudba jak k poslechu, tak k tanci, zajištěno je samozřejmě kompletní občerstvení s dostatečným počtem výčepů piva tak, aby se žíznivci nemuseli trápit ve frontách a k lahodnému a osvěžujícímu moku měli co nejrychlejší přístup.
Vyvrcholením celého dne bude koncert jedné s nejlepších evropských revivalových kapel – skupiny ABBA STARS.
Málokdo z nás měl možnost zažít koncert již legendární skupiny ABBA, skupina ABBA STARS nám dokáže tento zážitek přiblížit, a to v živém vystoupení v originální scéně a kostýmech, stejně jako na mnoha svých úspěšných vystoupeních po celé Evropě.
Tuto skupinu si můžete pamatovat ze silvestrovského přenosu TV NOVA, kde právě jejich vystoupení na Václavském náměstí přivítalo Nový rok 2007. Nenechte si ujít tento mimořádný kulturní zážitek stejně jako celé Šenovské letní slavnosti! Nashledanou 5. července na koupališti!

abba

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2007/08/16/senovske-letni-slavnosti-2007-ii-rocnik/