1. ročník divadelního předplatného

Tištěné noviny 14/2007 | 17. 8. 2007 | Nezařazené

Dům kultury Rumburk připravil na období od září do prosince 2007 1. ročník divadelního předplatného pro všechny příznivce divadla. Na program je zařazeno celkem sedm představení, z toho dvě pro děti a představení místního Divadelního souboru DK, který má v Rumburku již velkou a dlouholetou tradici.
Cena předplatného na všechna vystoupení činí 500 Kč, což je o 200 Kč méně, než kdyby si návštěvník kupoval vstupenky na každé představení zvlášť. Program a další informace lze získat také na www.dkrumburk.cz .
Další informace a objednávky: strelnice@volny.cz, tel.: 412 332 158 nebo také písemně na adrese DK Rumburk.
Předprodej vstupenek a průkazek v pokladně DK od 14.00 do 17.00 hodin, hodinu před každým vystoupením dle měsíčního programu nebo v Městském informačním centru na Lužickém náměstí v Rumburku.

Všem příznivcům divadla a návštěvníkům jednotlivých představení přeje hodně pohody a úsměvů kolektiv pracovníků Domu kultury Rumburk.

Předplatné září – prosinec 2007

pátek 14. 9. v 19.00 hod.
Ještě jednou, profesore
Divadelní komedie. Účinkuje: divadelní soubor DK Rumburk, autor: A. Procházka, režie: B. Ledvinková.

pátek 24. 9. v 19.00 hod.
Ze Soboty na Šimka
Divadelní a hudební parodie. Výběr nejlepších scének M. Šimka a L. Soboty uvádí Směšné divadlo L. Soboty, Praha. Scénář: M. Šimek, režie: L. Sobota, hrají a zpívají: L. Sobota, P. Jablonský, Š. Rezková, A. Sobotová, aj.

pátek 12. 10. v 19.00 hod.
Prolhaná Ketty
Francouzská divadelní komedie. Divadelní společnost HÁTA, Praha. Autor: M. Hennequin, režie: P. Šimák, hrají: M. Bočanová (alternace M. Menšíková), I. Andrlová, M. Zounar, M. Vašinka, D. Klapka, V. Jelínková, O. Želenská.

pátek 16. 11. v 18.30 hod.
Hříčka se smrtí
Divadelní komedii A. Shaffera uvádí Agentura MARCUS P. Trávníčka. Režie: P. Trávníček, hrají: P. Trávníček, V. Mareš, M. Fialková.

neděle 25. 11. v 15.00 hod.
Mrazík
Divadelní pohádku na motivy oblíbeného stejnojmenného filmu uvádí Docela velké divadlo Litvínov. Režie: J. Galin, texty písní: Z. Říha, hudba: L. Chytrjak a J. Pšemecki, účinkují: J. Révai, Z. Říha, A. Boháčová, L. Lavičková, J. Galinová, P. Erlitz, R. Stodůlka.

neděle 2. 12. v 10.00 hod.
Čertův švagr
Divadelní muzikál pro děti od 3 let na motivy pohádky B. Němcové. Divadlo J. Jurištové, Praha. Režie: D. Bartůňková, hudba: R. Linhart, scéna: B. Srncová.

neděle 9. 12. v 19.00 hod.
Smíšené (Po)city
Divadelní komedie. Účinkují herci Vinohradského divadla J. Hlaváčová, P. Kostka, J. Satoranský, L. Hampl (alternace M. Dalecký, J. Zýka). Režie: L. Munzar, autor: Richard Baer.

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2007/08/17/1-rocnik-divadelniho-predplatneho/