Fotbalisté FK Rumburk se připravují na začátek nové sezony 2007/08

Tištěné noviny 15/2007 | 17. 8. 2007 | Nezařazené

Letní příprava fotbalistů na novou sezonu je již v plném proudu. Za necelé tři týdny totiž čeká jednotlivá družstva start v soutěžním ročníku 2007/08.
Stejně jako v tom uplynulém je přihlášeno celkem osm družstev FK Rumburk různých věkových kategorií – 1x dospělí (I.A třída), 2x dorost (krajský přebor), 2x žáci (rovněž krajský přebor) a 3x přípravka (krajský přebor a okresní přebor). Snahou všech družstev v nadcházející sezoně je alespoň obhájit pozice vybojované v nedávno skončeném soutěžním ročníku.
Sezonu zahájí v sobotu 11. 8. turnaj přípravek O pohár starosty města.
O týden později, v sobotu 18. 8., zahájí sezonu dospělí utkáním 1. kola I.A třídy ve Velkém Březně. Ve stejný den na městském stadionu v Rumburku proběhne dvojutkání starších a mladších žáků 1. kola krajského pře-boru s celky SK Roudnice nad Labem.
V neděli 19. 8. rovněž na městském stadionu nejprve uvidíme dvojutkání 1. kola krajského přeboru přípravek mezi rumburskými nadějemi a FK Litvínov. Poté se v dalším dvojzápase střetnou družstva staršího a mladšího dorostu s „béčkem“ FK Chmel Blšany, také v úvodním kole krajského přeboru. Tým dospělých si premiéru před domácími diváky odbude následující víkend v sobotu 25. 8. od 17.00 hod., kdy přivítá nováčka soutěže Sokol České Kopisty.

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2007/08/17/fotbaliste-fk-rumburk-se-pripravuji-na-zacatek-nove-sezony-200708/