Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Judisté naplnili pohár zmrzlinou

Dalších dvou soutěží v rámci České republiky se zúčastnili mladí rumburští judisté a judistky. Zatímco tým JV Judo turnaj v Kralupech n/Vlt. vynechal, Judoklub Rumburk se zúčastnil obou soutěží, a z Teplic si dokonce přivezl pohár za 3. místo družstev, když před ním skončily pouze domácí Teplice a Judo Kladno. Tato družstva měla ovšem početnější zastoupení a proto také získala v konečném účtování více bodovaných medailových umístění než naše malá výprava.
V Kralupech n/Vlt., kde startovali pouze chlapci, se umístili všichni tři naši závodníci. Ve starších žácích zcela přesvědčivě vyhrál Tomáš Rákosník ve váze do 60 kg a získal 1. místo.
V mladších žácích pak skončili David Lichtenberk (do 38 kg) a Daniel Helikar (do 34 kg) na 3. místech.
V Teplicích pak závodníci a závodnice Judoklubu Rumburk vybojovali pohár a naplnili zmrzlinou i s kopečkem za umístění ve svých vahách: Klára Stodůlková (32 kg) – tradičně 1., Maruška Bradová (40 kg) – premiérově 1., Dan Helikar (34 kg) – 2. a mohlo to být ještě lepší, Standa Hovorka (38 kg) – pře-kvapivě 2., Kristýna Pekárková (36 kg) – tentokrát byla o chloupek lepší domácí Kulíková – 3. místo. Výsledek doplnil ještě David Lichtenberk, který skončil na, pro něho nezvyklém, nebodovaném 4. místě. Také borci JV Judo se činili a ve svých vahách získal 1. místo Michal Koutecký, Vašek Janoušek a Pavlína Koutecká 2. místo a Alex Pešek 3. místo.

Tisk Tisk | E-mail E-mail