Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Magické sedmičky zahýbaly radnicemi na Šluknovsku

Sedmička je odpradávna magickým číslem přinášejícím štěstí. A když se sejdou hned tři pohromadě, tak je úspěch veškerého počínání zaručen.
Ti, kteří věří na magii čísel, využili tří sedmiček v datu a svá zásadní životní rozhodnutí si ponechali na 7. 7. 2007.
Nejvíce to bylo vidět na radnicích snad všech měst v republice, které se prohýbaly pod náporem svatebčanů.
Díky tomuto čarovnému datu měli plné ruce práce i oddávající na radnicích ve Šluknovském výběžku. Jen v Rumburku bylo v tento den oddáno 15 svatebních párů a obřady se konaly hned na několika místech najednou, na radnici, v městské knihovně nebo v restauraci Hvězda. Šestkrát zaznělo „ano“ v Krásné Lípě a šestkrát před starostou Šluknova. Ten oddával v budově radnice, ale i v nové obřadní síni na šluknovském zámku. Dva manželské páry vykročily v tento třikrát sedmičkou posvěcený den do nové etapy svého života ve Velkém Šenově.
Úplně nový život s trojnásobnou zásobou štěstí ve vínku začal v Lužické nemocnici v Rumburku, kde se narodil chlapeček jménem Ondra.
Další tři sedmičky v datu se vyskytnou ještě 17. a 27. 7. 2007, ale podle našich informací o ně již takový zájem není. Naopak, štěstíchtiví jedinci již soustředí svou pozornost na tři kouzelné osmičky a již dnes si rezervují svatební síně na 8. 8. 2008.

Tisk Tisk | E-mail E-mail