Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Novinka Domu kultury Rumburk – rodinné vstupné

Od září přichází Dům kultury Rumburk po zavedení divadelního předplatného a nového cyklu pořadů pro Kruh přátel hudby s další novinkou. Tím je poskytování zvýhodněných rodinných vstupenek na veškeré umělecké produkce pořádané pro děti.
Každá rodina čítající dvě dospělé osoby, které budou doprovázet děti od 3 do 15 let, bude mít zvýhodněné vstupné o 30 % z prodejní ceny vstupenky. Dospělé osoby přitom nemusí být vždy výhradně rodiče dětí. Může jít o další rodinné příbuzné, jako např. prarodiče, tety, strýce, kteří doprovázejí děti na program a rozhodli se společně navštívit filmovou, divadelní, koncertní či jinou produkci pořádanou domem kultury.
Důležité je také vědět, že i představení pořádané pro děti MŠ a ZŠ v dopoledních hodinách mohou navštívit souběžně i ostatní rodiče nebo příbuzní s dětmi, které nenavštěvují např. MŠ (matky na mateřské dovolené, hlídající babičky či dědečkové a další).
Půjde především o nedělní odpolední produkce, filmová představení pro děti, nový filmový cyklus „Pohádková středa“ – vždy poslední středu v kalendářním měsíci a dále také návštěvy výstav ve výstavní síni DK.

Bližší programové informace DK Rumburk lze najít kdykoliv na www.dkrumburk.cz, v měsíčních programových plakátech i v Rumburských novinách, které program DK pravidelně zveřejňují!

Tisk Tisk | E-mail E-mail