Pohár starosty si z Rumburku odvezli fotbalové naděje SIADu Most

Tištěné noviny 16/2007 | 24. 9. 2007 | Nezařazené

Fotbalový turnaj Pohár starosty města Rumburk se v sobotu 11. srpna uskutečnil již po osmnácté. Zatímco v minulosti o tuto trofej bojovali žáci, letos to byla záležitost družstev přípravek, tedy nejmenších fotbalových nadějí. Turnaje se zúčastnilo šest družstev ze čtyř klubů. Mimo domácího celku FK Rumburk to byla ještě družstva FK Junior Děčín, SK Forward One Děčín a FK SIAD Most. Mostečtí využili turnaje k závěru svého letního soustředění a přihlásili hned tři družstva.
Diváci, převážně z řad rodičů hráčů, viděli řadu urputných a dramatických soubojů, v nichž se nejlépe dařilo celku FK SIAD Most I, který prošel celým turnajem bez zaváhání, zvítězil naprosto suverénně bez ztráty bodu a zaslouženě získal putovní trofej. Domácímu FK Rumburk se naopak příliš nevedlo a obsadil až 5. místo.
Konečné pořadí: 1. FK SIAD Most I, 2. FK Junior Děčín, 3. FK SIAD Most II, 4. SK Forward One Děčín, 5. FK Rumburk, 6. FK SIAD Most III.
Odměněni byli i nejlepší jednotlivci, brankář Michal Bašta z FK Rumburk, nejlepší hráč Martin Svoboda (Junior Děčín) a nejlepší střelec s deseti vstřelenými brankami Daniel Dolejší (FK SIAD Most I).
Poděkování a ocenění si však zaslouží všichni zúčastnění za předvedené výkony, diváci za přízeň a v neposlední řadě také sponzoři, kteří turnaj podpořili finančně i materiálně: Město Rumburk, Prodex AZ s.r.o. a Dukát s.r.o.

Vytisknuto z webu Rumburské noviny: http://archivrn.rumburk.cz

URL příspěvku: http://archivrn.rumburk.cz/2007/09/24/pohar-starosty-si-z-rumburku-odvezli-fotbalove-nadeje-siadu-most/