Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Autobusem do „Šťastné země“

Poslední srpnový víkend začal ve farní charitě již šestým ročníkem „Závodů na koloběžkách“. Této akce se zúčastnilo nejen 33 dětí, ale i 24 rodičů.
Park byl plný smíchu, když na start nastoupili i rodiče. Devět odvážlivců z nich za povzbuzování svých ratolestí a diváků statečně projelo cílem. Všichni účastníci obdrželi diplom, cenu a medaili. Závěr dne byl ukončen grilováním darovaných uzenin.
Hned v pondělí ráno vyrazil autobus plný dětí do Dvora Králové. Kam jinam než na Safari. Počasí nám přálo, a tak jsme po prohlídce ZOO pokračovali v naplánované cestě do areálu Šťastná země. Že nevíte, kde to je?
V malém městečku Radvánovicích se nachází veliký areál plný dřevěných atrakcí, který je doplněn spoustou výrobků ze slámy. K vidění je čarodějnice u chaloupky s kuří nožkou, Eva natahující ruku pro jablko, které hlídá had, různé dopravní prostředky a postavy, no prostě nádhera. Děti nevěděly, kam dřív skočit. Na kopci stál hrad ze slámy, ze kterého se nikomu nechtělo. Dole pod strání se vydováděly na vzduchové trampolíně jak děti, tak rodiče. Všichni si odnesli spoustu zážitků a krásných vzpomínek. Akce se pořádaly v rámci projektu „Asistenční služba pro rodiny s dětmi“. Děkujeme všem sponzorům.

Tisk Tisk | E-mail E-mail