Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Karaoke SHOW v Plzeňské restauraci Střelnice

Po prázdninové pauze začne opět vždy poslední pátek a sobotu v každém měsíci až do konce roku produkce „KARAOKE SHOW“ v Plzeňské restauraci „Střelnice“. Tato v Rumburku ojedinělá produkce získala své příznivce již při místní premiéře v červnu t.r. DJ dává hostům na stoly nabídkové listy (hitový jídelníček) se stovkami domácích i zahraničních skladeb. Když máte chuť a náladu si zazpívat tu svou oblíbenou písničku, pustí Vám její text na velkoplošnou plazmovou TV a hudbu z CD. Zpěvem přes mikrofon, který hlas mnohým ještě technicky vylepší, pak můžete potěšit všechny přítomné.
Ostýchavějším pomáhá DJ tak, že jim pomáhá se začátkem nebo melodikou písně. Dá se říci, že všechny postupně rozezpívá. Je celkem s podivem při těchto lidových produkcích, že se projeví řada talentů, kteří by se se svým zpěvem mohli i dost dobře živit. Jde tedy o společenskou hudební zábavu, kde především hosté baví sami sebe už tím, že zpívají výborně a rytmicky, standardně a nebo i tak falešně, že to samo o sobě může být důvodem k veselí. Na západ od našich hranic je to již letitý způsob zábavy ve stovkách malých či větších měst, v lázeňských a přímořských střediscích i jiných rekreačních oblastech. Vstupné je symbolické (20 Kč) a hradí se až na místě.
Zábava trvá od 20.00 do 24.00 hod.
Slovo KARAOKE má japonský původ a již plně zdomácnělo ve většině zemí světa. Lidi prostě rádi zpívají, posilují tak svoje plíce, zlepšují náladu sobě i jiným.
Srdečně zvou pořadatelé!

Tisk Tisk | E-mail E-mail