Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Karneval Media končí, přichází UPC

Společnost UPC, která je na českém trhu největším poskytovatelem vysokorychlostního internetu, televizních a telefonních služeb po kabelu a digitálních satelitních služeb, se stala od 1. září novým poskytovatelem těchto služeb v Rumburku a na Šluknovsku.
Tato firma tak převzala veškerá práva a závazky po firmě Karneval Media s.r.o., která po fúzi se společností UPC Česká republika, a.s. k 31. srpnu tohoto roku zanikla.
Zákazníci televizních služeb a většina uživatelů internetových a telefonních služeb společnosti Karneval se stali zákazníky společnosti UPC za nezměněných podmínek, včetně cen a tarifů. Dosud existující telefonní tarify a internetové nabídky společnosti Karneval Média, které již nebylo možno v posledních měsících objednávat, budou postupně zrušeny. Jejich uživatelům bude nabídnut přechod na tarify a nabídky UPC, což pro ně bude znamenat především vylepšení poměru kvalita/cena. O záměrech a vizi společnosti a drobných změnách v účtovacím období, datech splatnosti a číslech smlouvy bude každý zákazník informován.

Tisk Tisk | E-mail E-mail