Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Pět titulů Judoklubu Rumburk

Celkem pět titulů přeborníků kraje vybojovali v letošním roce mladí judisté našeho Judoklubu Rumburk.
Po nutné reorganizaci klubu, kdy většina chlapců a děvčat byla převedena do druhého rumburského klubu – JV Judo, zůstalo v Judoklubu šest perspektivních závodníků a závodnic, proto, aby mohla pokračovat jejich dosavadní úspěšná závodní kariéra v jejich původním Judoklubu a pod vedením svého trenéra.
Po Kristýně Pekárkové a Davidu Lichtenberkovi, kteří své tituly v kate-gorii mláďat získali již před prázdninami, vybojovali tituly i ostatní členové Judoklubu: mladší žákyně Klára Stodůlková (32 kg), mladší žák Daniel Helikar (34 kg) a starší žák Tomáš Rákosník (66 kg). Všichni tři měli nad svými soupeři zřejmou převahu, o čemž svědčí fakt, že vyhráli všechna svá utkání, a před časovým limitem.
Klárka vyhrála přebor po tříleté činnosti už potřetí za sebou, Dan sice za stejnou dobu „jen“ podruhé, ale jednou měl absenci, protože v té době reprezentoval klub v Holandsku. Tomáš všechna svá utkání vyhrál hned po zahájení v několika vteřinách a navíc byl platnou oporou družstva Sport Judo Litoměřice, se kterým rovněž vybojoval titul v družstvech a probojoval se na Mistrovství ČR. Tam bude samozřejmě startovat i ve své váze v jednotlivcích. MČR se konají až do kategorie starších žáků, proto se jich ostatní nemohou zúčastnit. Další členka, starší žákyně Maruška Bradová, nestartovala, a tak zůstala jako jediná bez titulu.

Tisk Tisk | E-mail E-mail