Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Viktorky zazpívají v domě kultury

Neděle 21. 10. od 14.00 do 19.00 hod. v Domě kultury Střelnice Rumburk

viktorky_0 Dámská kapela Viktorky vznikla v roce 1995 v Praze a měla přímo „raketový start“. V současné době jsou Viktorky pro svoji jedinečnou zábavnou, pestrou atmosféru a pro široké repertoárové rozpětí svých koncertů velmi žádanou kapelou, a to zejména v zahraničí.
Uměleckou vedoucí Viktorek, zpěvačkou i manažerkou v jedné osobě je Helena Viktorinová, veřejnosti známá z kdysi velmi populárního vokálního tria Bezinky a ze své spolupráce s Karlem Gottem. Druhou zpěvačku je Alena Přibylová, která spolupracovala s orchestrem Václava Hybše a také účinkovala v kapele Karla Gotta. Precizní hudební zázemí těmto sólistkám tvoří sedm stálých hráček.
Viktorky nabízejí svůj pestrý, zábavný program, který je jistě pro každé publikum zárukou skvělé zábavy. Jde o kapelu dechovou, krojovanou, která hraje dechovku v netradičním, žertovném ženském pojetí. Navíc tato kapela hraje i více hudebních žánrů, například dixieland, swing, či staré a známé Oldies šlágry. Svůj program gradují blokem veselých písniček a kupletů z dob staré, historické Prahy, kde zazní i skladby nejznámějšího staropražského autora Karla Hašlera.
Viktorky natočily pět hudebních nosičů s písněmi předních českých autorů, ale nechybí zde ani vlastní originální repertoár z autorské dílny děvčat.
Po svém dvanáctiletém působení se kapela svojí kvalitou a svým profesionálním vystupováním pevně zapsala mezi přední uznávané interprety svého žánru.

Tisk Tisk | E-mail E-mail