Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Karaoke na Střelnici si získává své příznivce

Po přímo pionýrských začátcích v květnu tohoto roku, kdy do domu kultury a jeho Plzeňské restaurace zavítalo pár zvědavců na Karaoke show, se tato forma lidové zábavy dostává do stále větší obliby.
V říjnu se již tato zábava pro všechny musela stěhovat do horních pater DK, kde je více prostoru a kde zpívání téměř všech přítomných nebralo konce až do druhé hodiny ranní. Naplnilo se také očekávání pořadatelů, že se mezi návštěvníky objeví opravdový hlasový talent, muž či žena, kteří by si to mohli rozdat se svým pěveckým projevem i s řadou profesionálů a kteří vždy po svém vystoupení sklízejí uznalé ovace přítomných. Pomalu ale jistě těchto talentů přibývá a dnes by se již minimálně čtyři návštěvníci mohli zpěvem i živit, pokud by se jim podařilo prolomit do světa showbyznysu.

Dům kultury proto oznamuje, že se další karaoke bude konat 23. a 24. 11. 2007 od 20.00 do 2.00 hodin ve velkém sále DK a tentokrát bude spojena i s Oldies diskotékou. Hosty pořadu budou dvě atraktivní břišní tanečnice.
Další informace a rezervace na strelnice@volny.cz, www.dkrumburk.cz. Pěknou zábavu přejí pracovníci Domu kultury Rumburk.

Co to je karaoke?
Karaoke je složenina dvou japonských slov Katalpo a okesutura, což doslovně znamená prázdný orchestr.
A tak ti, co mají trému veřejně si zazpívat a obavy z neznalosti textu, mohou využít tohoto japonského vynálezu a zpívat své oblíbené hity. Hodně talentů při této zábavě již bylo objeveno. A ti, co zpívají tak falešně, že se toho sami děsí, mohou zase pobavit ty ostatní svým „falšozpěvem“. Vždyť není nutno, aby každý uměl dobře zpívat. Ten umí to a ten zas tohle.
Karaoke je neodolatelným společníkem oslav, mejdanů a večírků všeho druhu. Dorazil i k nám do Čech a převážně s českým repertoárem.
V Japonsku karaoke zvolili nejlepším vynálezem 20. století!

Tisk Tisk | E-mail E-mail