Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Rybáři z Jiříkova byli opět úspěšní

Začátkem října proběhly v Jiříkově závody Šluknovského výběžku v přívlači o pohár časopisu Rybolov, které byly organizovány místní organizací ČRS Jiříkov ve spolupráci s pražským klubem ZERP. Klání se zúčastnilo 27 rybářů ze Cvikova, z Děčína, Jablonce nad Nisou, Holešova, Karlových Varů, Poděbrad a Prahy. Za Jiříkov chytali tři sportovci a nedopadli vůbec špatně, i když neobsadili ani jednu z prvních příček.
Mezi prvními třemi účastníky se místa rozdělila takto: 1. Pavel Pánek, Poděbrady (728 cm), 2. Jakub Měkota, Cvikov (621 cm) a 3. Jan Pánek, Poděbrady (533 cm). Na dalších místech se umístili Jan Cvrček z Jiříkova, Tomáš Doležal z Prahy, jablonecká Markéta Bejtlová a jiříkovští Karel Hypš a Miroslav Vajda.
Jestli se počítá to, že první místo obsadil několikanásobný vítěz ligových soutěží, na druhém místě se umístil loňský mistr republiky a na třetím místě byl několikanásobný mistr republiky a státní trenér české reprezentace v přívlači, tak čtvrté místo Honzy Cvrčka, který ještě chytá v kategorii dětí, je neuvěřitelným výsledkem. Doufáme, že po takovém fantastickém startu bude mladý rybář i nadále úspěšně pokračovat v závodní činnosti.
Naše poděkování patří sponzorům závodu: CK TROČ – Michal Míštěra za darování ceny pro vítěze, kterou je chytání lososů a mořských pstruhů v Polsku, dále Dopravní zdravotnické službě s.r.o. Rumburk, restauraci Pod splávkem Jiříkov a ostatním.
Další informace o závodech můžete získat na internetových stránkách http://sczerp.blog.cz a http://rybari-jirikov.blog.cz.

Tisk Tisk | E-mail E-mail