Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

světyreadykirken

readykirken V těchto dnech vychází nové album kapely, která se v minulém roce zdárně vypořádala s rozchodem se zpěvákem a během loňského podzimu začala připravovat materiál na nové cd.
Album obsahuje 12 nových songů, které zvukem i aranžmá posunují Ready Kirken opět mezi rockovou elitu na české scéně. Album bylo stejně jako dvě předešlé natočeno ve studiu Sono a novinkou je, že se produkce ujala sama kapela, která tak zrealizovala svou představu o tom, jak by měli „noví“ Ready Kirken znít.
„Tímto albem jsme si udělali radost a vrátili se zpět ke kytarovému zvuku z dob, kdy jsme předskakovali Manic Street Preachers na jejich pražském koncertě,“ říká bubeník Adam Jánošík.
Prvním singlem, který kapela vyslala do éteru, je píseň „Život je výlet“.
K písni Kirkeni natočili videoklip pod režijní taktovkou produkčního týmu Davida Volence, který má na svědomí například klipy Extáze nebo Priessnitza a na obrazovkách se objeví během listopadu. Zajímavostí je plán kapely natočit druhý videoklip v ulicích Paříže, kam kapela odjíždí bezprostředně po křtu cd Světy Ready Kirken, který proběhl 7. listopadu v pražském Retro Music

Tisk Tisk | E-mail E-mail