Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Úspěchy varnsdorfských studentů v Českých Budějovicích

Střední škola služeb a cestovního ruchu Varnsdorf se již tradičně v závěru září zúčastnila celostátní výstavy „Vzdělání a řemeslo“ v Českých Budějovicích.
Výstavy se zúčastnilo více než 80 středních škol z celé České republiky.
Její součástí jsou též celostátní soutěže žáků v odborných dovednostech. V letošním roce naši žáci soutěžili v oboru gastronomickém a oboru oděvním a kožařském. A jaké byly výsledky?
V oboru gastronomickém jsme v této soutěži získali 1. místo za slavnostní tabuli na téma „Otevření květinářství – Království květin“, kterou připravili žáci gastronomických oborů. V oboru oděvním a kožařském v soutěži o nejlepší exponát jsme obsadili 2. místo za společenské šaty s názvem „Podzimní romance“.
Tyto šaty navrhly a zhotovily žákyně oděvních oborů naší školy. Tyto úspěchy jsou zároveň oceněním práce pedagogů naší školy, kteří připravují žáky pro jejich úspěšnou profesní dráhu nebo další studium.

Tisk Tisk | E-mail E-mail