Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Do Varnsdorfu míří další vysoká škola

Střední škola služeb a cestovního ruchu již řadu let vychovává odborníky pro oblast cestovního ruchu, která má v regionu Šluknovského výběžku dosud netušené možnosti. Vedení školy si je vědomo nedostatku vysokoškolsky vzdělaných odborníků, a proto zahájilo v minulém roce jednání se zástupci Vysoké školy obchodní v Praze. Díky vstřícnému přístupu rektora Prof. Ing. Václava Kubišty, CSc. a prorektora Ing. Jana Lajky bude v akademickém roce 2008/09 otevřena pobočka VŠO ve Varnsdorfu v prostorách Vzdělávacího střediska SŠS a CR.
Ve Varnsdorfu bude možno studovat v bakalářském studijním programu Mezinárodní teritoriální studia studijní obor Cestovní ruch a pro absolventy vyšších odborných škol bude nabízena zkrácená forma tohoto studijního oboru.
První studenti budou moci studovat v kombinované formě studia. Bližší informace je možno získat na webových stránkách VŠO (www.vso-praha.cz) a na dni Otevřených dveří, který se koná 18. 1. 2008 v prostorách SŠS a CR v Bratislavské ulici, kde budou přítomni zástupci VŠO.

Tisk Tisk | E-mail E-mail