Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

AGP band – nová kapela ve Šluknovském výběžku

Dvoudenní hudební soustředění uspořádala pro své klienty v prostorách rumburské evangelické fary Agentura Pondělí.„Účastníci soustředění tu měli možnost zkusit si hru na různé hudební nástroje, předvést své umění před publikem, a dokonce začít spřádat plány na založení své hudební skupiny,“ dodal k průběhu René Habich, který společně s Danou Štěpánkovou soustředění zorganizoval.
Soustředění se zúčastnilo celkem deset klientů ústavů sociální péče. V Agentuře Pondělí se setkání s muzikou koná dvakrát týdně, v úterý může přijít každý, kdo má zájem si vyzkoušet hudební nástroje a zazpívat si, ve čtvrtek se konají pravidelná setkání právě vznikající kapely AGP band. Pokud byste chtěli slyšet její vystoupení, navštivte 3. prosince rumburskou Čajovnu Na kopečku nebo 15. prosince faru v Jiřetíně. Další informace na www.agenturapondeli.cz, tel. 412 334 046.
Hudební soustředění a setkávání s muzikou jsou součástí projektu „Chceme žít a pracovat jako vy…“, který je financován Evropskou unií v rámci Společného regionálního operačního programu.

Tisk Tisk | E-mail E-mail