Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Den otevřených dveří na Tyršovce

Příjemně strávené odpoledne. Tak by se dal stručně zhodnotit Den otevřených dveří, který proběhl na Základní škole Tyršova.
Trochu jsme se obávali, zda tato akce splní svůj účel, ale tyto myšlenky byly úplně zbytečné. Krásné a nápaditě vyzdobené třídy a chodby. Ukázky výtvarných prací, sešitů, učebnic, mezinárodních projektů, prací výpočetní techniky a ještě mnoho dalšího jste mohli vidět v obou budovách školy.
Velký zájem nejen dětí, ale i rodičů byl o prohlídku historických i novodobých kronik a kronik našich pěveckých sborů. Ani na občerstvení jsme nezapomněli. V učebně domácích prací voněly napečené koláčky a bylo možné si zde dát i kávu nebo čaj. Nejvíce návštěvníků přišlo z řad rodičů a prarodičů, bývalých i současných žáků, ale zavítali mezi nás i zástupci z partnerské školy ze Seifhennersdorfu.
To, že se celá tato akce velmi vydařila, je prací všech učitelů a ostatních pracovníků školy. Nemenší dík patří našim dětem, bez jejichž přičinění by to nešlo. Byly dobrými průvodci návštěvníků po škole. Už se všichni těšíme na příští rok, kdy Den otevřených dveří zopakujeme a věříme, že se to stane tradicí na Tyršovce.

Tisk Tisk | E-mail E-mail