Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

S Big Bandem Liberec se vrací staré krásné časy neděle 16. prosince od 14.00 do 19.00 hodin

Taneční orchestr Big Band Liberec představí při svém vystoupení v Rumburku 14 muzikantů se svými sólovými zpěváky, kteří vám zahrají a zazpívají hudbu všech žánrů. Roztančí vás hity populární hudby skupin ABBA, Smokie, Phila Collinse, S. Wondera a dalších. Nebude chybět ani swingová hudba nezapomenutelného Glena Millera, Franka Sinatry a Jaroslava Ježka. V repertoáru Big Bandu Liberec jsou zahrnuty i skladby ze světových muzikálů, nejoblíbenější české lidové písničky a žádané směsi hospodských a pivních písní v moderním aranžmá Jaroslava Holého.
Milovníky dechovky jistě potěší již první tóny takových šlágrů, jako je Škoda lásky, Jetelíček u vody, Moje česká vlast a další.
Staré krásné časy, ukryté v písních mnohdy starších, než jsme my, se do Rumburku vrátí s libereckým Big Bandem. Nenechte si ujít tuto jedineč-nou příležitost, zapomeňte na chvíli na vánoční rozruch a shon a zastavte se.
V Domě kultury Střelnice Rumburk se k vám v neděli 16. prosince od 14.00 do 19.00 na chvíli vrátí doby vašeho krásného mládí.

bigband
Tisk Tisk | E-mail E-mail