Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Prosincové závodění ve vodách mosteckých i podralských

Mezitím, co desetiletí bojovali v Sokolově na Poháru ČR, ostatní plavci našeho oddílu závodili 1. 12. 2007 ve Stráži pod Ralskem a v Mostě.
V poměrně velké konkurenci v mosteckém Aquadromu výborně zaplavali Martin Jirásek na 50P (3. místo) a Tereza Ticháčková na 50M (3. místo).
Z Vánočního poháru ve Stráži pod Ralskem si nejvíce diplomů přivezl Jakub Tomeš, Vojtěch Janeček a Matěj Jirásek. Za zmínku stojí i výborný výkon Matouše Kudláčka, Jana Vojty, Filipa Srbeckého, Jana Eichlera a Miroslava Mence.
Rok 2008 zahájíme 12. 1. v rumburském bazénu novoročním kapříkem s příchodem Neptuna, poté odjíždíme na závody do České Lípy a 26. 1. se chystáme na Litoměřický kalich.
Velkou odměnou a poctou je pro náš plavecký oddíl pořádání oblastních přeborů mladšího žactva v květnu příštího roku, kterých se účastní ti nejlepší závodníci z 23 oddílů celých severních Čech. Jsou to zároveň nominační závody pro republikové soutěže.
Pokud by se našel sponzor, potřeboval by náš PORum počítač na zpracovávání dat při závodech.
Za letošní rok patří velký dík všem štědrým sponzorům, kteří věnovali našim plavcům věcné dary a medaile, kterých není při závodech nikdy dost.

Do nového roku přejeme všem sportovcům, zvláště pak našim plavcům, hodně sil a chuti do trénování a radosti z vítězství.

Tisk Tisk | E-mail E-mail