Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Záchytné kotce města Rumburk děkují za podporu

Naše záchytné kotce a služby s nimi spojené doznaly během roku řadu dalších pozitivních změn, které jistě ocenili všichni, kterým není lhostejný osud zvířátek bez majitele. Díky podpoře vedení města Rumburk se o ně zasloužily zejména vedoucí paní Iva Michalů a ošetřovatelka slečna Martina Mihulková. Je potěšitelné, že se dále rozrostl počet občanů a organizací z našeho města i výběžku, kteří nezůstali lhostejní a pomohli nám podle svých možností i sil, ať již zakoupením krmiva, poskytnutím steliva, darováním stavebního materiálu, vybavení, pomocí při údržbě zařízení i při odchytu zvířat.
Odbor životního prostředí Městského úřadu Rumburk jim proto všem děkuje a přeje krásné Vánoce, mnoho zdraví a úspěchů v novém roce.
Děkujeme zejména paní Janě Hrdličkové, Ivě Schäferové za sponzorské dary, paní Matouškové a Kateřině Moňákové za pomoc při hledání majitele psa, paní Konupkové za stříhání, panu Vaněčkovi za psí boudu, košík na psa a jiné drobnosti. Panu Drchotovi za údržbářské práce a pomoc a panu Jaroslavu Riegelovi.
Děkujeme dále těmto firmám: ABX, spol. s r. o., Rumburk; Elstav Rumburk; Holtex, a. s. Jiříkov; Horák-CZ, s. r. o., Rumburk; Obklady a dlažba, pí Brebi-sová, Rumburk; Penzion Valdek; Ratio Rumburk, s. r. o.; Schäfer a Sýkora, s. r. o., Rumburk; Stavebniny Zdeněk Falta, Rumburk; TS Rumburk, s. r. o.; Truhlářství Knazovič a syn, Rumburk, a institucím: Dům dětí a mládeže Rum-burk; město Rumburk; Městská policie Rumburk; Střední škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf; Základní škola U Nemocnice, Rumburk; školní časopis Sušená sušenka. Děkujeme pí Doležalové a jejím žákům za zakoupení hraček pro pejsky a kočičky.

Naše poděkování patří také všem lidem a dětem, kteří chodí do záchytných kotců pomáhat, venčit pejsky, přinášejí drobné pamlsky a drobnosti pejskům pro radost.

Tisk Tisk | E-mail E-mail