Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Společnost QuickBus přichází s vylepšením a rozšířením linek

Šluknovsko - V samotném začátku své činnosti na Šluknovsku zavedl tento dopravce osm párů spojů, které zajišťovaly spojení s hlavním městem, a to s výjezdem na Prahu již před pátou hodinou ranní a s výjezdem směrem do výběžku i po doposud zažité sedmnácté hodině. Jeho žluté midibusy Mercedes 616CDI Sprinter se rozjely mezi výběžkem a Prahou již 1. 1. 2005.
Nyní přichystal QuickBus pro své cestující hned čtyři vylepšení. Především budou tři ranní spoje začínat již v zastávce Šluknov zámek – terminál a nově dva odpolední ve Šluknově končit.
Navíc se nabídka spojů rozšíří o další dva páry, tedy na deset. Třetí změna je pro každého z nás nejvíce patrná a přináší komfortní svezení, a to prvním luxusním velkokapacitním autobusem typu Mercedes O 350 Tourismo. Dopravce si od tohoto kroku slibuje zkvalitnění služby, zejména rozšíření přepravní kapacity u spojů, kde obvyklá kapacita midibusu již nestačí.
Zmíněné nové spoje pak najdete v rozšířeném jízdním řádu s platností od 4. února 2008.
Poslední vylepšení se týká ceny jízdenek. Po dva roky držel dopravce na úrovni jedné stokoruny cenu jízdenky Varnsdorf – Praha. Po rozšíření linek, i přes rostoucí ceny základních materiálových vstupů, se ceny u QuickBusu ještě mírně sníží tak, že pod sto korun klesne i cena jízdenky na trase Praha – Rumburk a Rumburk – Praha.  Bližší informace a jízdní řády na adrese: www.quickbus.cz.

Tisk Tisk | E-mail E-mail