Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Taneční odpoledne s Turnovjankou

Zdraví, štěstí, nejen dneska – přeje Pospíšilova Šťáhlavská šestka! Pod tímto neotřelým sdělením nabízí se ctěným pannám a matkám, jakož i pracovitým otcům, rozverné mládeži a také všemu obecenstvu prostému i noblesnímu nevšední, jedinečný a všemi kapacitami hudebně vzdělanými doporučený ansámbl s tradicí a popularitou trvající od roku 1979. Šťáhlavská šestka Josefa Pospíšila jest ctěným milovníkům českého oblíbeného žánru známa jako originální netradiční dechovka jak z rozhlasových, tak z televizních programů a také z koncertních pódií doma a v zahraničí.
Protagonisty a hnacím motorem kapely jsou harmonikáři – manželé Renáta & Josef Pospíšilovi. V cizině je novináři a hudební recenzenti titulují lichotivým přídomkem „Originál Top Czech HARMONIKA DUO Renáta & Pepi“.
Ve své vlasti jsou známí jako sólisté např. z pravidelného sobotního progra-mu ČT1 Za vesnickými muzikanty, ale i z koncertních pódií. Mají na svém kontě dvě Zlaté desky a obrovský zájem hudbymilovného publika. Pro svůj věhlas se fajnový ansámbl ze západních Čech, Šťáhlavská šestka, nabízí všem milovníkům a ctitelům, kteří mají rádi legraci, dobrou muziku a hezké tváře. Nashledanou ve Šluknovském výběžku!

Tisk Tisk | E-mail E-mail