Rumburk.cz RN.Rumburk.cz VstupenkyRumburk.cz DKRumburk.cz SRAS.cz

Ve Sportlife Centru Rumburk otevřeli tříhvězdičkový hotel

sportcentrum Rumburk - Sport, slovo anglosaského původu, má význam – rozptýlení, útěk od práce a povinností k zábavě. To vše nyní nabízí Sportlife Centrum v Rumburku, které se rozrůstá a rozvíjí do podoby největšího sportovně-rekreačního areálu v širokém okolí. Nabízí vše od sportu a zábavy, až po relaxaci a kvalitního ubytování.
Navíc zde byl 18. ledna otevřen zbrusu nový tříhvězdičkový hotel Sportlife. Na hotelové hosty čeká 12 pokojů s welness centrem, v němž nechybí sauna, fitnes a whirpool, dále pak mají možnost zahrát si zde squash, bowling nebo ke své zábavě využít víceúčelovou sportovní halu. Samozřejmostí je restaurace s několika salónky, včetně nekuřácké restaurace. Areál disponuje i novou školící místností vybavenou audio-video technikou. Vstup do hotelu od Dymníku je zajištěn samozavírací bránou a vlastním parkovištěm, které je monitorováno kamerovým systémem.
Hotelové pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním přijímačem, internetovou přípojkou a minibarem. Ceny ubytování jsou také velmi příznivé.
Například jedna noc se snídaní, využitím všech pokojových služeb a se zajištěním hlídaného parkoviště stojí ve dvoulůžkovém pokoji 1.480,- Kč, jedna osoba ve dvoulůžkovém pokoji zaplatí 975,- Kč. Těm, kteří chtějí levněji složit hlavu, je k dispozici nový dvouhvězdičkový hotel Sportík, kde se ceny za lůžko a noc pohybují od 240,- do 300,- Kč. V létě je pak možné využít ubytování ve 2 – 6lůžkových chatkách s vlastním sociálním zařízením za cenu již od 165,- Kč za lůžko.
Sportlife Centrum je plně vybaveno, vkusně splývá s okolním prostředím a nabízí nedozírné možnosti sportovního i relaxačního vyžití nejen pro hotelové hosty, ale i pro každodenní zábavy a sportumilovné návštěvníky.
Každý si zde může zasportovat ve víceúčelové hale s umělým povrchem Conipur, v níž je možné díky originálním mantinelům, brankám, časomíře a jiným zařízením hrát florbal, tenis, volejbal, nohejbal, sálový fotbal, háze-nou nebo badminton. Mnohé návštěvníky jistě potěší čtyři bowlingové dráhy, dva squashové kurty, čtyři ping-pongové stoly, šipky a fitness centrum.
V areálu se nachází i tři kurty na plážový volejbal, antukový tenisový kurt a hřiště na volejbal a nohejbal. Je možné si zde zahrát i stále oblíbenější petanque a ping-pong na tenis-betonovém stole, to vše i ve večerních hodinách pod umělým osvětlením.
K létu a ke Sportlife Centru neodmyslitelně patří koupaliště. To rumburské má rozměry 40 x 50 m, hloubku 1,8 m, filtrovanou vodu a vlastní sociální zařízení. Od 15. 6. do 15. 9. je pod stálým dozorem plavčíků. Nezapomnělo se ani na děti, které zde najdou ke své spokojenosti velký hrad s prolézačkami a pískovištěm.
Na spolufinancování výstavby a rozšíření ubytovacího zařízení Sportlife Centra Rumburk se podílela i Evropská unie a Ústecký kraj.
Ve Sportlife Centru Rumburk nejde jen o sportovní vyžití, ale také o příjemné trávení času s načerpáním pozitivní energie v krásném prostředí a s péčí, jež uvolní návštěvníkovu mysl od denních starostí a otevře mu nové dimenze, které jsou v kolotoči všedností leckdy opomenuty.

Tisk Tisk | E-mail E-mail